استارتاپ امزی استت

چکونگی شکل گیری استارتاپ امزی استت 

عوامل هموستاتیک با جلوگیری از خونریزی پانسمان هایی هستند که برای جلوگیری از خونریزی خارجی ناشی از صدمات ضربه ای مانند شلیک گلوله ، انفجار یا زخم چاقو و همچنین تصادفات وسیله نقلیه یا ابزارهای برنده برقی طراحی شده اند. از آنها در اولین لحظات ایجاد جراحت  و هر زمان که لازم باشد قبل از رسیدن بیمار به بک مرکز مجهز درمانی استفاده می شود.

تیم استارتاپی امزی استت بر اساس تجارب بدست آمده از مراقبت های اولیه به جراحت های ناشی از بلایای طبیعی، تصادفات، جراحت های ورزشی و جنگی  اقدام به مطالعه و طراحی عوامل جلوگیری کننده خون نمودند و موفق شدند به دانش فنی و تولید آزمایشگاهی چند محصول کاربردی دست یابند

  1. جلوگیری کننده از خونریزی -گرانول

  1. گرانول امزی استت  می تواند خونریزی متوسط تا شدید را سریعا متوقف کند. این محصول ایمن ، آسان برای استفاده ، مقرون به صرفه و قابلیت استفاده در انواع مختلف زخم ها می باشد. از خصوصیات دیگر آن عدم تولید گرما ، و قادر به  لخته کردن خون حاوی هپارین و وارفارین می باشداستفاده از آن ساده است و شامل – باز کردن  پاکت، ریختن در محل خونریزی، فشار دادن و در نهایت بانداژ می باشد.امزی سپت همچنین به طور گسترده ای از نظر ایمنی آزمایش شده است ، هیچ حرارتی تولید نمی کند و حساسیت نایجاد نمی کند. این محصول مبتنی بر مواد طبیعی و زیست سازگار و زیست تخریب پذیر است  و باعث می شود امزی استت یک انتخاب مطمئن و اثبات شده باشد.

    : Use on

Arterial and venous bleeding.

Moderate to severe bleeding.

Complex and deep wounds.

Coagulopathic casualties that may be cold or hypothermic or using anti-coagulant drugs like Warfarin or Heparin.

2. جلوگیری کننده از خونریزی امزی سپت َA

گرانول های پر شده در یک اپلیکاتور مخصوص قادر است خونریزی زخمهای عمیق ناشی از اصابت گلوله، چاقو و اجسام تیز مانند ترکش را متوقف کند

سیستم انتقال، اپلیکاتور منحصر به فرد است که با 5 گرم گرانول امزی استت پر شده است ومی تواند در عرض چند ثانیه از ورودی زخم وارد شده  و در عمق تزریق شده و به محل خونریزی برسد.

 

 

برای دیدن کلیپ به نشانی زیر مراجعه فرمایید:

https://aparat.com/v/eXzJr

1 نظرات

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *